Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78

Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78
Wrocław - Rzym z Ryanair - Loty.info.pl
Wrocław - Rzym z Ryanair
Wiceprezes portu lotniczego we Wrocławiu Jarosław Sztucki z zadowoleniem opowiada o nowym połączeniu. Dzięki porozumieniu osiągniętym z irlandzkim przewoźnikiem od listopada znowu będziemy mogli latać z Wrocławia do Rzymu. Wcześniej tą trasę obsługiwał Central Wings, jednak blisko rok temu zawiesił połączenia, a wkrótce potem ogłosił upadłość.

Od listopada samoloty będą wylatywały do Rzymu trzy razy w tygodniu, zaś już w tej chwili można rezerwować bilety. Loty do stolicy Włoch już wcześniej należały do bardziej popularnych – obłożenie samolotów wynosiło średnio 60%, z czego prawie połowa pasażerów pochodziła z Włoch (w przypadku innych tras cudzoziemcy stanowią zazwyczaj zaledwie 1/5). Lecąc na pokładzie maszyn Ryanair wylądujemy na płycie lotniska Ciampino, 15 km od centrum Rzymu.

Władze wrocławskiego lotniska przyznają, że trwają rozmowy dotyczące uruchomienia tanich przelotów z Paryżem oraz z kolejnym miastem włoskim. Planowane jest także otwarcie połączenia do trzeciego, po Barcelonie i Alicante, miasta w Hiszpanii.

Źródło: gazeta.pl


Wrocław - Rzym z Ryanair - Wasze opinie (liczba komentarzy: 0) :
 
Reklama
Wyrażenia kluczowe