Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78

Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78
Tańsze bilety lotnicze z kartą BZ WBK - Loty.info.pl
Tańsze bilety lotnicze z kartą BZ WBK
Sposób na kupno tańszego biletu w Ryanair. Transakcje kartą płatniczą prepaid MasterCard Paypass wydawaną przez bank zwolnione z dodatkowej prowizji Ryanair.

Bank Zachodni WBK jako jedyny bank w Polsce proponuje kartę prepaid MasterCard Paypass umożliwiającą kupno biletów lotniczych linii Ryanair bez dodatkowej prowizji za płatność kartą, która wynosi 5 euro.

Do końca 2009 r. linia Ryanair nie pobierała prowizji kupujących bilety opłacone za pośrednictwem jakiejkolwiek karty Visa Electron. Z początkiem tego roku, wraz z zakończeniem promocji, opłaty przelotów tymi liniami wzrosły o 5 euro za każdy odcinek. Obecnie jedynym odmianą karty zwalniającym z prowizji jest prepaid MasterCard Paypass.

Karta prepaid MasterCard Paypass jest kartą płatniczą wydawaną dla okaziciela, ważną przez 24 miesiące. Posiadacz karty zasila jej rachunek kwotą, jaką ma zamiar wydać, a następnie może nią płacić w punktach handlowych, punktach usługowych, Internecie a także wypłacać pieniądze w bankomatach. Karta płatnicza MasterCard Paypass posiada funkcję zbliżeniową, która zapewnia dokonywanie małych zakupów wartości do 50 zł bez podawania numeru PIN lub podpisu - wystarczy tylko zbliżyć ją do specjalnego czytnika. Koszt wydania karty to 20 zł. Aby posiadać kartę, nie trzeba posiadać ROR-u w BZ WBK, czy też podpisywać umowy.

Karta płatnicza prepaid MasterCard Paypass dostępna jest w placówkach Banku Zachodniego WBK oraz w internetowym sklepie www.premiumshop24.pl


Tańsze bilety lotnicze z kartą BZ WBK - Wasze opinie (liczba komentarzy: 2) :
 
zuzu
[2011-12-14 14:17:41]

 
Niestety karta MC Prepaid wydana w PL nie zwalnia z opłaty administracyjnej jeśli płaci się w funtach..:/ jest ona gwarantem płatności bez prowizji w euro :/ btw prowizja wynosi 6EUR a nie 5..

 
BRE
[2011-09-16 21:29:23]

 
Juz nie jedyny - od niedawna prepaida wydaje tez BRE Bank we wspolpracy z lotnictwo.net.pl Karta z PayPass i wazna az 3 lata. Wiecej info tutaj: http://e-gabec.blogspot.com/2011/09/tanie-latanie-dzieki-mastercard-prepaid.html

 
Reklama
Wyrażenia kluczowe