Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78

Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78
SAS - Linie lotnicze - Loty.info.pl
SAS - Linie lotnicze

SAS- to międzynarodowe linie z bazą w Sztokholmie. Obecnie SAS jest największym przewoźnikiem krajów nordyckich. Główne lotniska SAS to: Sztokholm-Arlanda (Szwecja), Oslo-Gardemoen (Norwegia) i Kopenhaga-Kastrup (Dania). 

Linie lotnicze oferuje tanie bilety lotnicze do Danii oraz do pozostałych krajów Skandynawii, Europy, Azji oraz Stanów Zjednoczonych. Na stronach Skandynawskich linii lotniczych SAS mogą Państwo zakupić tanie bilety lotnicze, sprawdzić rozkład lotów, odprawić się i wydrukować kartę pokładową na rejs SAS, na który posiadają Państwo tanie bilety lotnicze.

 

Skandynawskie Linie Lotnicze utworzono w 1946 roku, jako konsorcjum krajowych linii lotniczych Danii, Norwegii i Szwecji. W Polsce jest obecny od 1957 roku i w chwili obecnej proponuje bilety lotnicze na przeloty z Gdańska, Poznania Warszawy i Wrocławia do Kopenhagi i Oslo.

 

W latach 60-tych jako pierwsze linie lotnicze na świecie rozpoczęły przeloty nad biegunem północnym, skracając podróż do Japonii z 52 do 32 godzin. Jako jeden z pierwszych wprowadził klasę ekonomiczną jak i również samoloty pro-ekologiczne.

 

Flota SAS dysponuje samolotami typu: Airbus A340-300, A330-300 i A321-200; Boeing 737 w wersjach od 400 do 800; McDonell Douglas MD-81/82/87 oraz pierwsze egzemplarze samolotów odrzutowych Bombardier CRJ900.

Rozkład lotów z Polski - Linie lotnicze SAS
Loty z : Gdańsk
Gdańsk Rębiechowo (GDN) - Sztokholm Arlanda (ARN) Rezerwuj
Gdańsk Rębiechowo (GDN) - Kopenhaga (CPH) Rezerwuj
Gdańsk Rębiechowo (GDN) - Oslo Gardermoen (OSL) Rezerwuj
Loty z : Poznań
Poznań Ławica (POZ) - Kopenhaga (CPH) Rezerwuj
Loty z : Warszawa
Warszawa Okęcie (WAW) - Kopenhaga (CPH) Rezerwuj
Loty z : Wrocław
Wrocław Strachowice (WRO) - Kopenhaga (CPH) Rezerwuj
Aktualności powiązane z linią lotnicząSAS - Linie lotnicze - Wasze opinie (liczba komentarzy: 0) :
 
Reklama
Wyrażenia kluczowe