Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78

Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78
RaynAir GDAŃSK - LEEDS BRADFORD - wyprzedaż miliona biletów już od 37 PLN - Loty.info.pl
RaynAir GDAŃSK - LEEDS BRADFORD - wyprzedaż miliona biletów już od 37 PLN
Linie lotnicze Raynair ogłosiły w dniu dzisiejszym (6 lipca) początek operacji na nowej trasie z Gdańska do Leeds Bradford. Samoloty Ryanair na nowym połączeniu latać będą dwa razy w tygodniu zaczynając od 3 listopada 2010 roku, w cenie już od 90.00 PLN w jedną stronę wraz z podatkami i opłatami.

Ryanair świętując swoje dwunaste połączenie z Gdańska, oferuje w ramach letniej wyprzedaży milion miejsc w cenie od 37 PLN na loty we wtorki, środy i czwartki na ponad 500 trasach w swojej europejskiej siatce połączeń w miesiącach wrzesień
oraz październik. Rezerwacji w ramach letniej wyprzedaży dokonywać można do północy 8 lipca na stronie internetowej www.ryanair.com.

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Ryanair powiedział w Gdańsku: „Mamy przyjemność ogłosić w dniu dzisiejszym nową trasę z Gdańska do Leeds Bradford. Połączenie to obsługiwane będzie dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki już od 3go listopada 2010 roku. Ceny biletów, wraz z podatkami i opłatami zaczynać się będą już od 90 PLN w jedną stronę.


RaynAir GDAŃSK - LEEDS BRADFORD - wyprzedaż miliona biletów już od 37 PLN - Wasze opinie (liczba komentarzy: 0) :
 
Reklama
Wyrażenia kluczowe