Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78

Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78
Lotnisko Edynburg (EDI) Rozkład Lotów, PROMOCJE - Loty.info.pl
Lotnisko Edynburg (EDI)

Lotnisko Edynburg -  położone jest 12 km na zachód od centrum Edynburga, powstałe na miejscu dawnej bazy lotniczej należącej do brytyjskiej obrony lotniczej.

Obecnie lotnisko jest jednym z najbardziej uczęszczanych lotnisk w Szkocji. Z Polski do Edynburga można bezpośrednio udać się z Gdańska i Warszawy liniami Centralwings.

Linie lotnicze obsługiwane przez tutejsze lotnisko są następujące: Ryanair, Aer Arann, Aer Lingus, Air France, CityJet, bmi, bmi Regional, bmibaby, British Airways, BA CityFlyer, Continental Airlines, Delta Air Lines, easyJet, Flybe, Loganair, Flyglobespan, Germanwings, Jet2.com, KLM, KLM Cityhopper, Lufthansa, Norwegian Air Shuttle, Ryanair, Scandinavian Airlines System. Natomiast jeśli chodzi o połączenia z Polski do Edynburgu są dostępne i można skorzystać z lotnisk w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.

Lotnisko posiada jeden terminal, w którym znajdują się restauracje, punkty usługowe, niewielkie sklepiki z prasą, toalety, telefony i informacja.

Na lotnisko można się dostać własnym samochodem, taksówką bądź autobusem rejsowym.

Edynburg jest ważnym lotniskiem służącym jako baza przesiadkowa dla osób podróżujących po Wyspach Brytyjskich.Kraj: Szkocja

Miasto w pobliżu: Edynburg

Połączenia lotnicze obsługiwane przez tanie linie z lotniska Edynburg :

brak


Tanie linie lotnicze obsługujące loty z lotniska Edynburg :

brak


Inne lotniska w kraju Szkocja :


Lotnisko Edynburg (EDI) - Wasze opinie (liczba komentarzy: 0) :