Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78

Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78
Iberia - Loty.info.pl
Linie lotnicze Iberia

Iberia - to narodowy przewoźnik hiszpański istniejący od 1927 roku. Główne bazy wylotowe to lotnisko Madryt-Barajas i Barcelona-El Prat. Obsługują głównie Europę, Afrykę oraz obie Ameryki.

Linie są członkiem sojuszu lotniczego Oneworld, należą także do jednych z największych w Europie i na świecie. Początkowo linie funkcjonowały jako przewoźnik pocztowy, krążąc z listami i przesyłkami między Madrytem a Barceloną.

Dla pasażerów jest specjalna oferta, która polega na przystąpieniu do programu lojalnościowego Iberia Plus, dzięki któremu za zakupiony bilet lotniczy pasażer otrzymuje punkty promocyjne.

Na pokładzie samolotu pasażerowie mają możliwość skorzystania z trzech klas: ekonomicznej, Business Class oraz Business Plus. Ponadto możliwość korzystania z kina oraz sprzętu audio o najwyższej cyfrowej jakości bez potrzeby używania odtwarzacza video.

Flota powyższej linii wykorzystuje samoloty typu: Airbus A319, Airbus A320, Airbus A321, Airbus A340-300, Airbus A340-600, Boeing 757-200, McDonnell Douglas MD-87 oraz McDonnell Douglas MD-88.


Iberia

Rezerwacja biletów Iberia:
Rezerwuj

Loty Iberia:

Loty do : Hiszpania
Kraków Balice (KRK) - Madryt (MAD)
 


Lotniska do których lata Iberia :


Linie lotnicze Iberia - Wasze opinie (liczba komentarzy: 0) :