Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78

Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78
Germanwings - Tanie linie lotnicze - Loty.info.pl
Germanwings - Tanie linie lotnicze

Germanwings niemieckie tanie linie lotnicze należące do grupy Lufthansy. Siedzibą jest Kolonia, drugi znajduję się w Stuttgarcie.Flota składa się z około 20 samolotów marki Airbus A319.

Niemieckie linie oferują tanie bilety lotnicze na loty z Katowic do Stuttgartu oraz na inne swoje nowe połączenia. Katowice Kolonia, Warszawa Kolonia, Berlin Monachium, Drezno Stuttgart. Od 19 maja linie lotnicze Germanwings wprowadzają nowe zasady bagażowe. Za każdy bagaż rejestrowany Germanwings pobiera się 5 euro, jeśli będzie on zgłoszony podczas rezerwacji biletu przez internet lub telefonicznie.

 

 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które zaoferowały linie Germanwings są jednobiletowe tanie połączenia lotnicze z przesiadką na jednym z lotnisk: w Kolonii/Bonn lub Stuttgarcie. Dzięki takiemu połączeniu lotnisko Katowice Pyrzowice zyska ułatwione połączenia z następującymi miastami: Berlin Schőnefeld, Hamburg, Lipsk, Monachium, Zurychu.

 

 

W Polsce linie lotnicze obsługują dwa porty: w Katowicach oraz Warszawie. Wyloty odbywają się w następujących kierunkach: z Katowic do: Berlina – Schonefeld, Drezna, Hamburga, Kolonii/Bonn, Lipska, Monachium, Stuttgartu i Zurychu oraz z Warszawy do: Berlina, Bukaresztu, Drezna, Kolonii/Bonn, Lipska, Londynu – Stansted, Madrytu, Majorki, Mediolanu Malpensa, Monachium, Stuttgartu i Zurychu.

 

Tanie linie lotnicze Germanwings jako jedyne, umożliwiają podróż dzieciom w wieku od 5 do 12 lat oraz loty bez opiekuna.


Germanwings - Tanie linie lotnicze - Wasze opinie (liczba komentarzy: 0) :
 
Reklama
Wyrażenia kluczowe