Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78

Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78
EasyJet - Tanie linie lotnicze - Loty.info.pl
EasyJet - Tanie linie lotnicze

EasyJet (kod linii IATA: U2 / kod linii ICAO: EZY) to brytyjskie linie lotnicze, które zostały założone przez przedsiębiorcę Steliosa Haji-Ioannou w 1995 r. i od początku funkcjonują zgodnie z polityką tanich przewoźników tzn. w cenę biletu nie są wliczone posiłki, lecz podróżni, którzy podczas lotu odczują głód, mogą zakupić przekąski i napoje w specjalnych sklepikach pokładowych, zwanych EasyKiosk. 

Pierwszy lot w barwach EasyJet odbył samolot Boeing 737-200 leasingowany przez Independent Aviation Group Limited.

 

EasyJest nie przydziela konkretnych miejsc na pokładzie samolotu. Pasażerowie są wpuszczani do środka według kolejności stawienia się podczas odprawy.

 

Firma zniosła limit wagowy bagażu podręcznego, dlatego jedynym warunkiem jest to, by pasażer mógł podnieść samodzielnie jedną sztukę tego bagażu i umieścić go w schowku nad siedzeniem w samolocie.

 

W chwili obecnej samoloty EasyJet latają do Afryki (Egipt, Maroko), Europy (Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, na Cypr, do Republiki Czeskiej, Danii, Estonii, Francji, Niemiec, Grecji, na Węgry, do Włoch, Łotwy, na Maltę, do Holandii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowenii, Hiszpanii, Szwajcarii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Szkocji.

EasyJet, to nie tylko tanie linie lotnicze, to odprawa w systemie on line, brak ograniczeń bagażu podręcznego, możliwość rezerwacji i dokonywania zmian przez całą dobę, tanie loty każdego dnia, dowolny wybór miejsc w samolocie, najmłodsza flota w Europie

 

 


EasyJet - Tanie linie lotnicze - Wasze opinie (liczba komentarzy: 0) :
 
Reklama
Wyrażenia kluczowe