Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78

Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78
CSA - Loty.info.pl
Linie lotnicze CSA

CSA - to czeskie linie lotnicze z bazą na praskim lotnisku Ruzyne. Zostały założone 6 października 1923 roku  przez rząd Czechosłowacji jako Československé státní aerolinie. W 2007 roku zostały ogłoszone po raz czwarty najlepszą linią lotniczą w Europie Środkowej i Wschodniej. Należy do jednych z najstarszych linii w Europie.

W ofercie tutejszej linii jest możliwość wylotu z Warszawy oraz Krakowa. Poza tym czeskie linie oferują bilety lotnicze do 44 krajów, docierając tym samym do 104 portów.

Dla podróżnych jest przygotowany specjalny program OK Plus, który umożliwia zbieranie punktów, dlatego też można je wykorzystać na ciekawe nagrody i bilety.

Linie lotnicze Czech Airlines wykorzystują samoloty typu Airbus A310-300, Boeing 737-400, Boeing 737-500, ATR 72 oraz ATR 42.

Atutem tej linii jest punktualność, miła obsługa podczas lotu oraz dobrze rozbudowana siatka połączeń.


CSA

Rezerwacja biletów CSA:
Rezerwuj

Loty CSA:

Loty do : Czechy
Kraków Balice (KRK) - Praga (PRG)
Warszawa Okęcie (WAW) - Praga (PRG)
 


Lotniska do których lata CSA :


Linie lotnicze CSA - Wasze opinie (liczba komentarzy: 1) :
 
[2010-09-04 11:17:30]

 
Najgorsze linie jakie można sobie wyobrazić! Dziaj 4 września zostałem odprawiony z lotniska z kwitkiem. Czeskie linie sprzedały więcej biletów niż jest miejsc w samolocie! Nie poleciałem na ważne spotkanie międzynarodowe do Tallinna pomimo posiadania ważnego biletu wykupionego 9 sierpnia, finansowanego przez Komisję Europejską! NIE WPUSZCZJMY DO POLSKI TAK NIESOLIDNYCH PRZEWOŹNIKÓW!!!