Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78

Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78
Brussels Airlines - Loty.info.pl
Linie lotnicze Brussels Airlines

Brussels Airlines - to belgijskie linie lotnicze powstałe 7 listopada 2006 roku, w wyniku fuzji narodowego przewoźnika belgijskiego. Siedziba mieści się w Brukseli. Pierwszy lot odbył się marcu 2007 roku.

Powyższe linie lotnicze oferują połączenia do ponad 50 europejskich lotnisk w 27 krajach i do około 70 lotnisk na całym świecie. W Polsce natomiast oferuje połączenia z Krakowa i Warszawy do Brukseli. Ponadto nawiązały współpracę codeshare z wieloma liniami lotniczymi, takimi jak: LOT, British Airways, Swiss Intl Air Ways, American Airlines itp. Dzięki tej współpracy, pasażerowie z widniejącym na bilecie numerem lotu Brussels Airlines gromadzą punkty w programie lojalnosciowym Privilege.

Brussels Airlines dysponuje 45 samolotami różnych typów i rozmiarów, wśród nich są: Airbus (A319, A330), Boeing (737), Avro 100, BAE 146. Na pokładzie samolotów znajdują się dwie klasy ekonomiczne i jedna klasa biznesowa.

Atutem podróżowania tutejszą linią, czyli Brussels Airlines są ceny przelotów, bardzo miła obsługa na pokładzie oraz znająca wiele języków obcych.


Brussels Airlines

Rezerwacja biletów Brussels Airlines:
Rezerwuj

Loty Brussels Airlines:

Loty do : Belgia
Kraków Balice (KRK) - Bruksela National (BRU)
Warszawa Okęcie (WAW) - Bruksela National (BRU)
 


Lotniska do których lata Brussels Airlines :


Linie lotnicze Brussels Airlines - Wasze opinie (liczba komentarzy: 0) :