Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78

Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78
Austrian Airlines - Linie lotnicze - Loty.info.pl
Austrian Airlines - Linie lotnicze

Austrian Airlines - narodowe austriackie linie lotnicze z siedzibą w Wiedniu . Główne porty lotnicze to port lotniczy Wiedeń- Schwechat i port lotniczy Innsbruck. Port lotniczy Wiedeń jest główną bazą przewoźnika i węzłem przesiadkowym. 

Austriackie linie oferują dogodne połączenia lotnicze z Warszawy i Krakowa przez Wiedeń, do 130 miast świata w 66 krajach na 5 kontynentach. Wśród połączeń międzykontynentalnych przewoźnik obsługują trasy m.in. do Nowego Jorku, Chicago, Toronto, Tokio, Pekin, Delhi, Bombaju, Bangkoku, Dubaju. Linie obsługują również ruch transferowy między Zachodem i Wschodem, oferując przeloty do Soczi i Niżny Nowogród w Rosji oraz Baia Mare w Rumunii.

 

Austrian Airlines sprzedaje bilety lotnicze od 1958 roku. Od roku 2000 linie są członkiem największego na świecie sojuszu lotniczego Star Alliance, a od lutego 2007 współpracują również z rosyjską grupą linii lotniczych AiRUnion.
Linie lotnicze oferują rezerwację i odprawę przez Internet, dają możliwość wydrukowania karty pokładowej w domu. Oferują 2 klasy: biznes i ekonomiczną, w których świadczą wysokiej jakości obsługę.

 

Flota austriackich linii jest niewielka, liczy 36 samolotów takich jak: Airbus A319, A320, A321 oraz Boeing 737, 767, 777.

Rozkład lotów z Polski - Linie lotnicze Austrian Airlines
Loty z : Kraków
Kraków Balice (KRK) - Wiedeń (VIE) Rezerwuj
Loty z : Warszawa
Warszawa Okęcie (WAW) - Wiedeń (VIE) RezerwujAustrian Airlines - Linie lotnicze - Wasze opinie (liczba komentarzy: 0) :
 
Reklama
Wyrażenia kluczowe