Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78

Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78
Air France - Linie lotnicze - Loty.info.pl
Air France - Linie lotnicze

Air France – to francuskie linie lotnicze i jedno z największych towarzystw lotniczych na świecie. Główna baza przewoźnika to Port Lotniczy Charlesa de Gaulle pod Paryżem. Pierwszy lot liniami Air France odbył się w lipcu 1946 roku na trasie Paryż - Nowy York. 

Na pokładzie samolotów mamy do dyspozycji jedną z trzech klas podróżnych: pierwszą, biznesową i ekonomiczną. We wszystkich z nich mamy możliwość skorzystania z telefonu oraz zjedzenia smacznego posiłku.

 

Air France oferuje bilety lotnicze na trasach łączących prawie wszystkie kraje Europy, Azji, porty Ameryki Północnej i Południowej oraz w Afryki, także na Karaiby, do Francuskiej Polinezji, czy na Filipiny. Jeśli chodzi o połączenia lotnicze z Polski to przewoźnik prowadzi z lotniska w Warszawie.

 

We wrześniu 2008 roku Air France uruchomiło nową technologię, która umożliwia dokonywanie zmian rezerwacji biletów w 80 serwisach internetowych. Podróżni z łatwością mogą wprowadzać wszelkie poprawki, dotyczące planu przelotów bezpośrednio na stronie internetowej biura, w którym zakupili bilet.

 

Flota Air France dysponuje wysokiej klasy samolotami firm Airbus A319, A320, A321, A330, A340 i Boeing 777. Jest na bieżąco modernizowana i uzupełniania o nowe maszyny.

 

Warto nadmienić, iż Air France są najbardziej punktualnymi liniami lotniczymi na świecie.

Rozkład lotów z Polski - Linie lotnicze Air France
Loty z : Warszawa
Warszawa Okęcie (WAW) - Paryż Charles de Gaulle (CDG) RezerwujAir France - Linie lotnicze - Wasze opinie (liczba komentarzy: 0) :
 
Reklama
Wyrażenia kluczowe