Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78

Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /includes/Model/cms/Article.php on line 78
Air France - Loty.info.pl
Linie lotnicze Air France

Air France - to jedna z największych linii lotniczych świata, która jako jedna z dwóch korzystała z samolotów ponaddźwiękowych Concorde. Powstała w 1933 roku z połączenia prywatnych linii, natomiast pierwszy lot odbył się w 1946 roku na trasie Paryż - Nowy York.

Na pokładzie samolotów jest do dyspozycji jedna z trzech klas podróżnych: pierwsza, biznesowa i ekonomiczna. We wszystkich klasach mamy możliwość skorzystania z telefonu oraz zjedzenia smacznego posiłku.

Linie lotnicze Air France oferuje bilety lotnicze na wszystkie kraje Europy, Azji, porty Ameryki Północnej i Południowej oraz Afryki. Natomiast jeśli chodzi o połączenia lotnicze z Polski to istnieje możliwość z lotniska w Warszawie.

Flota Air France składa się z około 250 samolotów takich jak: Airbus A319-100, Airbus A320-200 oraz Boeing 777-200. Ponadto została uruchomiona nowa technologia, dzięki czemu podróżujący będzie mógł wprowadzać wszelkie zmiany w rezerwacji biletu za pomocą strony internetowej, w której robił rezerwacje.

Warto dodać, iż Air France są najbardziej punktualnymi liniami lotniczymi na świecie.


Air France

Rezerwacja biletów Air France:
Rezerwuj

Loty Air France:

Loty do : Francja
Warszawa Okęcie (WAW) - Paryż Charles de Gaulle (CDG)
 


Lotniska do których lata Air France :


Linie lotnicze Air France - Wasze opinie (liczba komentarzy: 0) :